Не пропуштајте ја големата акција во „КРШ“, количка за бебе од врвниот бренд Cybex со 40% намалување!

Сакате врвен квалитет по пристапна цена? Еве убава можност за паметен шопинг.

Во најпопуларните продавници за играчки и опрема за деца „КРШ“ во тек е неверојатна акција.

Количката за бебе од врвниот германски бренд Cybex, Eezy S – Fashion Collection VALUES FOR LIFE достапна е во продажба со дури 40% намалување.

Искористете го намалувањето и обезбедете му на Вашето малечко модерна и удобна количка за претстојните топли денови.

Редовната цена на количката е 17.999 денари, а сега може да ја купите за само 10.799 денари!

Количката е достапна во продажба во продавниците КРШ или во онлајн продажба – ТУКА.

Купувајте од најблиската до вас продавница „Крш“:  
Трговски центар Ramstorе mall – 1 кат, Скопје , Градски трговски центар – сутерен, Скопје , Трговски центар Зебра, Скопје
Трговски центар Сума , Куманово, Remmall, Тетово, Трговски центар Сити Центар , Гостивар, Трговски центар Skopje City Mall, Скопје , Трговски центар Capitol Mall & Residence, Скопје, Крш бебе – Веро Трговски Центар, Скопје, Трговски Центар Lisa, Скопје, Retail Park – Point Retail Park, Скопје

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...