Лила Стојановска - чест гостин во салонот за убавина „Мис Ен“

Не пропуштајте: Промотивни пакети во „MISS EN“ до крајот на годината!

Разубавете се во најпопуларниот салон за убавина MISS EN, а при тоа бидете пријателски расположени со вашиот паричник. Имено, во MISS EN стартуваа промотивните пакети кои ви гарантираат убавина и нега по многу поволни цени.
Во продолжение, информирајте се за понудата.
ТРЕТМАНИ НА ЛИЦЕ
ПАКЕТ 1
Чистење на кожата на лицето 9 лифтинг третмани
2× GINOT HIDRADERMIE
5× GINOT HIDRADERMIE
2× RF LIFTING
Редовна цена: 18.000 денари
Промотивна цени: -50% = 9.000 денари
ПАКЕТ 2
ANTI AGING ВО ЕДНА НЕДЕЛА
1× AURIĒGE FACIAL CHRONO-V
1× AQVA OXY
1× RF LIFTING
Редовна цена: 7.000 денари
Промотивна цена: 4.500 денари
МАСАЖИ
-Релакс
-Ароматична    800 денари
-Спортска
МАДЕРО МАСАЖИ
* 12 третмани (половина тело) = 6.000 денари
*12 третмани (цело тело) = 9.000 денари
ТРЕПКИ, НОКТИ и ДЕПИЛАЦИЈА
*Професионална шминка + трепки = 1500 денари
*Надградба на свилени трепки = 1.000, 2.000, 3.000 денари (во зависност од густината на трепките)
*Депилација на цело тело = 990 денари
*Гел лак на природни нокти = 400 денари
 *Надргадба на нокти = 800 денари
Искористете ги сезонските попусти во „Мис Ен“ и инвестирајте во вашата убавина!
Салонот за убавина „Miss EN“ се наоѓа на улица „Петар Поп Арсов“ број 16.

x

Check Also

Kарактерот на жената е обоен во различни нијанси, знаете ли која е вашата?

Секоја, ама баш секоја жена е убава на свој, посебен начин. И ...