Не пропуштајте: Во MISS SPICE ACCESSORIES попусти на накитот до -50 %

Време е за паметен шопинг. Заштедете време да не талкате низ градот барајќи во продавниците трендовско парче накит, а заштедете и пари упатувајќи се само кон една дестинација – MISS SPICE ACCESSORIES. Поточно, упатете се во најблиската до вас продавница на MISS SPICE ACCESSORIES (лоцирани: во Скопје во Веро Jumbo, ГТЦ приземје, Веро 2 Тафталиџе, Ramstore Mall, во Тетово во Веро и Palma Mall, а во Битола во Веро 4) и одберете си го совршеното парче накит за да ја разубавете секоја модна комбинација.
Попустите на ѓерданите, обетките, алките и прстените се до неверојатни – 50 %, што ќе се согласите – воопшто не е за пропуштање.
Во продолжение, погледнете дел од преубавите ѓердани достапни во продажба.

x

Check Also

& Other Stories ја претстави колекцијата за меѓу сезоните

Преземете го стилот инспириран од Лос Анџелес со дизајни од креаторите на ...