Неколку модни парчиња од Zara за „златна“ пролет во жолти и портокалови нијанси

Шпанската модна марка во пролетната колекција ни носи неколку модни парчиња во преубави нијанси – бојата на сонцето и на протокалите.

Модните парчиња во жолта и портокалова нијанса за вечерни или свечени пригоди, може да ги комбинирате заедно во единствен моден изглед, или да ги носите посебно – во двата случаја ќе оставите впечаток. За комплетирање на изгледот тука се и сандалите во златна нијанса.

Наш фаворит е бледо-жолтата сатенска макси сукња.

Одберете го вашиот од следниве предлози од Зара.

x

Check Also

Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен протугалски бренд за асесоари Parfois – поблиску до вас! Сега, со ...