Шанел фустан

Нема да ја препознаете Лејди Гага на насловната на Вог

Лејди Гага покажува минималистички стил на насловната на октомвриското издание на американскиот Вог.

Фотографирана од  Inez & Vinoodh,  Гага е облечена во црн Brandon Maxwell фустан и обетки од Ana Khouri.

За внатрешната фотосесија, Гага позира во импресивен, сензуален и елегантен стил, носејќи креации од Шанел, Живанши, Џими Чу и други луксузни модни марки.

Во интервјуто, таа зборува за работното искуство со Бредли Купер во филмот ‘A Star is Born’.

Шанел фустан

Волфорд црн фустан

Живанши бунда

Кошула Живанши, чевли Џими Чу

x

Check Also

Кејт Мос и Каја Гербер во новата кампања на Стела Мекартни

Стела Мекартни обедини два топ модела од различни генерации во новата кампања ...