Немаш што да облечеш? Купи си онлајн на Fashion group

Секоја пратка своја приказна

Групацијата Fashion group и македониот топ модел Катарина Ивановска започнаа соработка на најновиот проект наменет за сите ценети онлајн потрошувачи. Заштедете време, изберете еден од врвните брендови и искористете ги поволностите од онлајн пазарувањето.

-Ние ќе се погрижиме избраниот производ лично да го спакуваме во новите брендирани кутии, бидејќи секој наш потрошувач е посебен. Новите кутии за пакување на производи имаат вредна порака „ Because your E- SPECIAL“. Неизмерлива е благодарноста за вашата доверба при изборот на нашата онлајн Fashion group продавница и селекцијата на еден од нашите познати брендови со врвен квалитет.

Доколку имате потешкотии при избор на вашата облека, модни додатоци, чевли, патики, или високи потпетици само треба да кликнете на нашата веб страница: https://bit.ly/2NcUuvh , да изберете што посакувате и да направите нарачка. Ние ќе се погрижиме вашиот производ да биде навремено пристигнат на бараната адреса, а за возврат ќе ви понудиме едно уникатно шопинг искуство преку новите брендирани кутии и картички за благодарност, велат од  Fashion group.

Катарина Ивановска ја избра својата најголема онлајн продавница, а вие?

 

x

Check Also

Чоловиќ Лешоска: Репрогласувањето на НП Маврово е клучно за опстанокот на Балканскиот рис

Балканскиот рис е критично загрозен затоа под итно треба да се преземат ...