Необичен накит од Асос: украси ме со бубачка!

Откачени парчиња накит овојпат понуди Асос.

асос 2

По обетката за нос лансирана од Живанши, Асос отиде подалеку. Со одлична цена Асос накитот стана моден додаток кој сите сакаат да го носат, а во тоа успеваат само посмелите.

Може да се купи и на Интернет продавницата на Асос.

x

Check Also

Направете сами боси сандали

Инспирирани од индијската традиција, босите сандали влегоа во западниот свет и станаа ...