Необичен моден избор на Парис Хилтон на Модната недела во Њујорк

На модната ревија на Џереми Скот, која се одржва во рамките на модната недела во Њујорк, Парис Хилтон ги привлече погледите поради ексцентричниот моден избор.

Необичните панталони кои повеќе откриваат, тесна проѕирна маичка, и – папараците забележаа дека не носи гаќички.

Изгледот е дополнет со впечаливи чизми со нитни на висока потпетица и мачкасти очила за сонце.

 

 

x

Check Also

Карди Би се збогува со сопругот после три години брак

Карди Б(27) и нејзиниот сопруг Офсет (28) се разведоа по само три ...