Неодолива (лимитирана) – Scarf Collection од ZARA за есен/зима 21 (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ZARA ни носи избор на модни парчиња со колекцијата во ограничено издание инспирирана од марама-стилот за есен-зима 2021 година.

Се е во марама стил, од фустани до панталони, кошули и здолништа, а тука се и како дополнителен украс и самите марами со впечатливи принтови.

Фотографирана од Крег МекДин, моделката Ријан ван Ромпаи позира во заносни силуети. Шарените модни парчиња се носат со чизми со кравја принт.

Земете длабок здив, и уживајте во фотогалеријата.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...