Неодолива (лимитирана) – Scarf Collection од ZARA за есен/зима 21 (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ZARA ни носи избор на модни парчиња со колекцијата во ограничено издание инспирирана од марама-стилот за есен-зима 2021 година.

Се е во марама стил, од фустани до панталони, кошули и здолништа, а тука се и како дополнителен украс и самите марами со впечатливи принтови.

Фотографирана од Крег МекДин, моделката Ријан ван Ромпаи позира во заносни силуети. Шарените модни парчиња се носат со чизми со кравја принт.

Земете длабок здив, и уживајте во фотогалеријата.

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...