Неодоливи комбинации на бои и детали: Искористете го попустот до 60 % во ORIGINAL MARINES

Колекцијата лето 2020 година на италијанската модна марка ORIGINAL MARINES е неодолива комбинација на бои и детали за најмали и поголеми деца.

Доволно е само да ги видите летните модели и радосно да извикате: будење! Сите сме желни за сончеви денови. А заедно со сончевите зраци, дизајнерите од ORIGINAL MARINES ни носат вистинско освежување од бои и модерни комбинации кои ги поместуваат границите на имагинацијата.

Дозволете им на вашите деца да запловат во светот на боите како вистински маринци, да пловат под летното сонце во неодоливиот Original Marines стил.

Искористете го актуелниот попуст до дури 60%.

 

 

Посетете ги Original Marines во Скопје Сити Мол (на втори кат) или во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“).

За да останете безбедни може да купувате и онлајн преку Фејсбук страницата на ORIGINAL MARINES  или преку
онлајн страната www.krs.mk

x

Check Also

Попусти и шопинг ваучери, Skopje City Mall слави 9 години!

– Пријатели, време е за нова роденденска дружба, шопинг забава, мноооогу награди ...