Невиден интерес за Black Friday во Skopje City Mall

Денес во Skopje City Mall започна најголемиот шопинг настан – Black Friday&Wekeend. Уште од раните утрински часови трговскиот центар се наполни со посетители нестрпливи први да дојдат до намалените производи и да си купат по нешто на попуст.

Доколку не успеете да ги прошетате денес сите продавници и да си купите сѐ што ви е потребно, Black Friday во Skopje City Mall и оваа година ќе трае преку целиот викенд.

Повеќе од 130 локали во шопинг центарот обезбедија специјални попусти кои се движат од -20% до -70%.

x

Check Also

Топ 10 цветни фустанчиња од популарните модни марки

Ако сте во потрага по лесно, летно фустанче со цветен принт, еве ...