Ники Минаж ја најавува есенската мода во чудесно издание

Може да ја замислите до толку елегантна? niki 1 Во вакво издание не сме ја виделе до сега Ники Минаж, а за елегантниот и секси изглед на раперката се погрижи тимот ангажиран од Дејзд енд Конфјузд, предводен од Роби Спенсер, за едиторијалот на есенското издание на списанието. Минаж ни ја носи есента облечена во актуелните колекции на Шанел, Марк Џејкобс и Прада. Чудесна трансформација.    niki 2 niki 3 niki 5 niki 4

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...