Никол Кидман повторно е црвенокоса

Многумина коментираа дека глумицата Никол Кидман која има 51 година, со новата боја на коса изгледа посекси и доста помладо.

Всушност, ваква боја на косата во црвена нијанса Кидман имаше во 80-те и 90-те години, па многумина ги потсети на периодот кога го снимаше филмот Мулен руж.

Сега, 30 години подоцна, Кидман и понатаму привлекува внимание со стариот имиџ кој, според мислењето на нејзините фанови, подобро и стои отколку русата коса.

Инаку, холивудската глумица е фотографирана за време на снимањето на филмот„The Undoing“.

x

Check Also

Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања ...