Нов едиторијал од Zara за лежерни модни комбинации

Една од најбараните модели на денешницата, Литванката Едита Вилкевичуте позира за новиот едиторијал на модната марка Тренд водичот се фокусира на „кежуал“ изгледите за претстојната сезона. Пријатни за носење, моделите се главно изработени од памук и тексас. Доминираат белата и црната нијанса, но тука се и лежерните костуми од кошула и панталони со зебра принт и фармерките со висок струк кои се носат со ремен и лесни блузички без ракави. Дел од новиот едиторијал, погледнете во продолжение. 

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...