Нов машки парфем од Davidoff, извонреден е!

Прочуената марка Давидоф го лансираше новиот парфем насловен Run Wild. 

Парфемот е свеж и инспириран е од природата. Содржи дива лаванда, цимет и база од смола. Претставувајќи го слободниот дух на парфемот, моделот Тобијас Соренсен е главно лице на кампањата за Run Wild. Друштво му прави за оваа пригода моделката Медисон Хедрик.

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...