Нов парфем: Емилија Кларк и Кит Харингтон во живописна реклама на Долче и Габана

Модната двојка Долче и Габана повторно не воодушевија со рекламата во која главни лица се англиската глумица Емилија Кларк и Кит Харингтон. Рекламната кампања е за новиот женски парфем насловен The One.

Пред објективот на Лука и Алесандро Морели, глумците позираат во друштво на жителите на Наполи, на колоритна сцена на која доминираат италијанските препознатливи симболи.

Парфемот е со цветни и овошни ноти, со миризба на праска, слива и ванила.

x

Check Also

Ријана со нова колекција на шминки за Фенти Бјути

Популарната пејачка Ријана продолжува со ангажманите во козметичкот свет со лансирање на ...