Нов женски парфем од ARMANI, My Way со ноти од јасмин, цвет од портокал, тубероза и ванила

Креативното дуо „Хантер и Гати“ го пропатува светот со мирисната кампања на Џорџо Армани за новиот парфем за жени насловен „My Way“.

Адрија Арџона позира на четири модерни локации: Токио, Севилја, Тајланд и Индија.

Со природна убавина и сјај, глумицата се појавува во низа фотографии и придружното видео.

Од Армани го опишуваат My Way како светла цветна миризба со ноти на јасмин, цвет од портокал, тубероза и топла ванила.

 

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...