Нова фотосесија на македонската сирена (ФОТО)

Една од најубавите Македонки повторно ги покажа своите атрибути на плажа кои помагаат летово да стане уште пожешко.

marjana 1
„Жешко, жешко лето“, се насмеа Марјана и замина да се разлади.[sociallocker id=”6422″]

marjana 2
За оние пак кои се далеку од плажите,  фоткиве можат само да ја дозагреат просторијата.

marjana 3

[/sociallocker]

 

 

marjana 4

marjana 5

 

x

Check Also

Македонската убавица Елена Анѓеловска – втора на Мис Глоуб

Македонската мисица Елена Анѓеловска беше избрана за втора придружничка на изборот „Мис ...