Нова колекција на чевли на Marwell дизајнирани од Цаци Паковска (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Преубавата нова колекција на чевли од дизајнерката Цаци Паковска ни носи свежина во пролетните денови.

Колекцијата на чевли на Marwell дизајнирани од Цаци Паковска е наменета за сезоната пролет/лето 2018. За кампањата позира познатиот модел Маја Сашек, пред објективот на Елена Везенкова.

Стајлингот и мејкапот се на Цаци Паковска.

Чевлите се достапни во продажба во „Zap Milano“.

Уживајте во фотосесијата и одберете си го вашиот фаворит на чевли.

x

Check Also

Листа на желби: Карирани чевли од BERSHKA за есен 2018

Карираните материјали и принтови остануваат актуелни и оваа есен. BERSHKA во есенската ...