Нова колекција на троделни сетови во Carter`s

Во Carter`s пристигна новата колекција која содржи троделни сетови.

Како материјал за дизајнирање е користен најмекиот памук кој е многу пријатен за нежната кожа на бебенцата.

Моделите се преслатки, со весели принтови од животинчиња, овошки, диносауруси, автомобилчиња…

Дотерајте ги вашите најмили во Carter`s и уживајте во купувањето.

 

Купувајте во најблиската до вас продавница Carter`s.

Skopje City Mall 2 ри кат

Vero Center приземје

Capitol Mall & Residence 3-ти кат (во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема)

Градски Трговски Центар – Скопје сутерен (во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема)

x

Check Also

& OTHER STORIES го форсира трендот на „паф“ ракави (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Популарната модна марка особено меѓу помладите & OTHER STORIES ја лансираше колекцијата пролет/лето ...