Нова колекција од L’Oréal Paris во чест на Карл Лагерфелд

Моделите Дауцен Крос, Лума Гроте, Су Ју Парк и Луиз Бурњон се појавуваат во рекламаната кампања за новата козметичка колекција на L’Oréal Paris.
Колекцијата е во чест на модниот гениј Карл Лагерфелд и е насловена  L’Oréal Paris x Karl Lagerfeld. 
Козметичките производи ќе бидат пуштени во продажба на глобално ниво на 27ми септември. 

x

Check Also

Нов цветен парфем од Марк Џејкобс совршен за потоплите денови

Меган Роше, Каја Гербер и Адут Акеч позираат за новиот парфем на ...