Нова колекција за крајот на летото од H&M: Just Wanna Have Fun

Подгответе се да го прославите последниот дел од летото во кежуал модни изгледи од Х&М.

Шведкста модна марка, паралелно со есенските колекции, ги полни своите продавници и со нови колекции дизајнирани за летните денови. Новиот моден водич е посветен на последните денови од летото, а насловен е ‘Just Wanna Have Fun’.

H&M во новата колекција нуди блузички и фустанчиња со цветен принт, нови модели на фармерки, кошули со риги и лесни јакнички во силни бои, како што е жплтата. Комбинирајте ги со шапка, фенси очила за сонце и не заборавајте на трендовските кружни обетки.

x

Check Also

ЕКО СКУТЕР – НОВ ИНСТАНТ ЛОЗ НА ДРЖАВНА ЛОТАРИЈА

ИНСТАНТ ЛОЗОТ ЕКО СКУТЕР НОСИ 365 ПРЕМИИ ЗА ЗАБАВА, ЗДРАВ ЖИВОТ И ...