Нова трансформација на Кејт Аптон

Провокативната Кејт Аптон се расоблече за списанието Ви

kejt 2

И таман помисливме дека стана елегантна, благодарение на редкаците на Вог, миленичката на Спортс илустејтед повторно позира  во провокативно издание за пролетниот број на списанието Ви.

Ви пренесуваме дел од фотосесијата.

kejt 1

kejt 4

kejt 6

kejt 5

kejt 3

 

 

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...