Новата кампања на Марк Џејкобс со Вилоу Смит е совршена

Откако беше најавено дека Шер ќе биде дел од кампањата на Марк Џејкобс за сезоната есен/зима, пристигна уште едно пријатно изненадување.

Пејачката Вилоу Смит која е позната и по експериментирањата со изгледот, е исто така дел од кампањата на Марк Џејкобс.

Модниот дизајнер на многумина им го разубаве денот кога вчера на својот Инстаграм профил напиша „убавината, стилот и талентот немаат возраст“, постирајќи ја фотографијата на која за модната марка позира 14-годишната Смит.

Фантастично!

vs1

x

Check Also

Дали Парис Хилтон е бремена? Одговорот доаѓа преку подкаст

По веста што вчера ги преполни „госип“ порталите, Парис Хилтон добива низа ...