Новата колекција на Nasty Gal и Емили Ратајковски е секси и фенси

Моделот и глумица Емили Ратајковски, покрај убавото тело, е позната и по убавиот личен стил. Своите модни таленти до сега ги покажуваше преку сопствената линија за костими за капење, која за брзо време стана многу популарна, а сега и преку соработката со модната марка Nasty Gal.

Колекцијата Nasty Gal x Emrata (Емили Ратајковски) е веќе во продажба, и прекрасна е! Содржи најразлични модни парчиња – од слип здолништа до макси фустани, деловни костуми до секси маички…, а цените се движат од 28 до 160 долари.

Не се сомневаме дека брзо ќе се распродаде.

Во продолжение, погледнете само дел од колекцијата.

x

Check Also

Кара Дел Торо позира во костими за капење од летната колекција на YAMAMAY

Со спонтана фотосесија направена на италијанското крајбрежје, моделот Кара Дел Торо ги ...