Новата колекција на скафандери и сетови за бебиња пристигна во Carter`s! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во постудените денови на нашите најмили и најмали им одбираме топла и квалитетна облека во која и тие, заедно со нас, ќе уживаат во новите годишни времиња, есента и зимата. Се разбира, таквата облека секогаш ја наоѓаме во продавниците на модната марка Carter`s.

Колекцијата содржи скафандери за возраст од 0 до 9 месеци, како и сетови составени од капа со ракавици и ќебенца. Вообичаено за Carter`s дизајните се извонредни, а материјалите многу пријатни за носење.

Во продолжение погледнете дел од колекцијата.

 

Производите се достапни во продажба во брендираните продавници Carter`s  – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...