Новата колекција на ZARA нè подготви за лето 2021

Сонувате за летото и плажите? Модната марка Zara веќе не однесе таму, со новата колекција насловена Boldness посветена на костимите за капење. 
За рекламната фотосесија позира моделката Ребела Ли Лонгендик преентирајќи повеќе видови на едноделни и дводелни костими за капење. Ретро стилот кој вклучува карнерчиња и високи гаќички за капење е повторно во тренд, иако модерни се и костимите за капење со асиметричен горен дел. 
Погледнете дел од колекцијата која постепено ќе се надополнува до летните денови.
 

x

Check Also

Топ моделот Стела Максвел го рекламира новиот парфем на Moschino – Toy 2 Bubble Gum

Ангелот на Викторија сикрет, топ моделката Стела Максвел, е заштитно лице на ...