Новата колекција од BERSHKA е инспирирана од Мики Маус

Дел од есенската колекција на BERSHKA содржи интересни и весели модни парчиња за „кежуал“ и спортски изглед, инспирирани од омилениот лик од детството – Мики Маус.

Модните парчиња се украсени со шарен принт од буквата М, а најинтересното парче е црната бундичка која на грбот има принт со името на Мики. Комбинирајте ги со предимензионираните округли Мики обетки.

Погледнете ги 5-те преслатки парчиња.

 

x

Check Also

Нова колекција од ZARA во војнички стил (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Зара ја лансираше новата колекција за зима 2018/19 насловена SRPLS, а акцентот е ...