Новата колекција пристигна во Original Marines, а тука се и дополнителните изненадувања!

Италијанската модна марка Original Marines и ова лето ни носи изненадувања! Направете шопинг од 3.000 денари и добијте подарок за на плажа- крпа, пончо или мускули за пливање.

Да ве потсетиме, новата колекција пристигна во продавниците на Original Marines. Откријте ги неодоливите модели кои се издвојуваат со својата уникатност, квалитет и неспоредлива удобност.

А, има ли поубав дизајн од италијанскиот!

Посетете ги Original Marines во Скопје Сити Мол (на втори кат) или во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“).

Или купувајте онлајн на www.krs.mk.

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...