Новата колекција за зима 2020 е тука, во Carter`s & OshKosh B`gosh, погледнете ги нашите фаворити (ФОТО)

Во Carter`s & OshKosh B`gosh пристигна новата колекција за сезоната зима 2020/21.

Разубавете ја празничната атмосфера на вашите дечиња со ново парче облека.

Во продолжение погледнете дел од преслаките (и висококвалитетни) модни парчиња за девојченца и момченца со стил.

.

 

Посетете ги продавниците Carter’s&OshKosh: Скопје Сити мол 2. кат; Веро Центар – приземје; Градски Трговски Центар -сутерен; Капитол мол 3. кат.

x

Check Also

Македонски студентки на Зоохакатон со проект за подигнување на јавната свест за трговија со животни  

Студентките Сара Јованова и Елмедина Мислими од Факултетот за ветеринарна медицина-Скопје изработија ...