Нови хит сандали од ZARA од колекцијата Студио

Новата колекција Студио од модната марка Зара донесе неколку хит парчиња, а еден од бестселерите се и сандалите кои личат на „јапонки“, но овие имаат мала потпетица.

Овие сандали Зара ги претстави како „најдобрата работа за пролет/лето“.

Колоритните сандали имаат отворена пета, а потпетиците се високи 5,5 сантиметри.

Што велите за овие сандали? Би ги носеле ли на „жешкиот“ асфалт на градот или би ги резервирале само за на плажа?

x

Check Also

Листа на желби: Црното плишано сако од MANGO и синото сако од GUESS

Почнавте ли да размислувате со што ќе се подновите за празничната, декемвриска ...