Нови модели на очила за сонце од Ray-Ban за пролет/лето 2019

Популарната марка за очила за сонце Ray-Ban ја лансирапе новата кампања за пролет/лето 2019, насловена 
#ProudtoBelong.

Брендот се фокусира на класичните стилови со модерни елементи, па така во колекцијата ги наоѓаме и класичните Wayfarer модели, како и трендовските Square Evolve модели. Металните детаљи и стаклата во пастелни нијанси го имаат главниот збор.

Од мачкасти рамки до тркалезни или коцкасти рамки, за секој вкус има по нешто. Проверете во продолжение.

 

x

Check Also

Северина во Струмица го најави есенскиот тренд на силна црвена нијанса

За настапот во Струмица, популарната хрватска пејачка Северина се фотографираше во романтична ...