Нови модни инспирации од & Other Stories фокусирани на крајот на летото

Уживајте во новите модни изгледи кои ни ги предложува младешката марка & Other Stories, фокусирани на модата за крајот на летото.

Актуелниот тренд водич од оваа марка е насловен Fun Flair. Акцентот е ставен на лесните фустанчиња со шарен принт, тексасот – особено оној во црвена боја и блузите со балон ракави. Модните парчиња се комбинираат со интересни чевли со риги и впечатливи чантички.

Во продолжение, погледнете дел од новите изгледи.

x

Check Also

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Голема распродажба со попусти до 80 отсто на различни категории производи ги ...