Нови модни изгледи од H&M за првите есенски денови

Кога станува збор за лежерните излегувања, секогаш внимаваме да облечеме нешто во што се чувствуваме комфортно. А такви модни парчиња лесно ќе најдете во продавниците на H&M.

Новиот тренд водич на H&M е насловен Everyday Living, а шведкста модна марка се фокусира на кежуал гардеробата. Од класичен тексас до интересни кошули и блузи, погледнете дел од новата колекција.

 

 

x

Check Also

Неделен хороскоп (4. до 10. јануари): Одлична вест за Близнаците и Вагите, љубов за Рибите и Девиците!

Оваа недела планетата Венера ќе го напушти знакот на Стрелец за да ...