Нови модни парчиња од MANGO во неутрални нијанси

Новата колекција од омилената модна марка Манго зрачи со елеганција, а дополнителен шарм додаваат неутралните нијанси погодни за секоја прилика.

Колекцијата содржи бројни елегантни, долги и кратки лелени панталони, лелеави блузички и романтични фустани.

Наши фаворити се блузичката со дипчиња, долгата ленена кошула и блузата во риги, но ниту на другите модни парчиња не можеме да одолееме.

Сите модни парчиња се едноставни за комбинирање и совршени за жешките денови.

Некои од најубавите модели погледнете ги во фотогалеријата.

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...