Нови модни парчиња за лето 2019 од & Other Stories во духот на 90-те

Модната марка & Other Stories ја надополни летната колекција со нови модни парчиња кои се во стилот на 90-те години. 
Одлични за жешките денови, кај овие модни парчиња доминираат веселите принтови и неонските нијанси. 
Од миди здолништа до „кежуал“ комбинезони и интересни топови и маички, во продолжение погледнете што ни носи & Other Stories.
Не заборавајте на трендовските модни додатоци – рамни сандалчиња и еспадрили во металик нијанси и плетени чантички. 
 

x

Check Also

Нов тренд водич на MANGO: ACE YOUR GAME 2021 (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Манго го следи атлетскиот тренд со неодамнешниот моден водич наречен: Ace Your ...