Нови попусти во нашата омилена продавница за деца – Carter’s

Carter’s повторно пријатно не изненадува со нови попусти од 10, 20 и 30 отсто.

carters (1)

Попустите важат за целата нова пролетна колекција на Carter’s и за колекцијата Little Layette.

cart

Искористете ја можноста за паметен шопинг и одберете фенси парче облека за вашите најмили.

Се гледаме во продавниците на Carter’s во Скопје сити мол, Капитол мол и ТЦ Веро Центар.

x

Check Also

Тренд на неделата: Новата тексас колекција од Diesel

Траги од пенкало на вашиот џеб? Цртежи настанати за време на долг ...