Нови жешки изгледи од H&M за жешкото лето 

Летните температури продолжуваат да бидат високи, а шопингот облека за жешките денови станува прв на нашата листа на желби. Модната марка H&M ни нуди безброј инспирации преставени во новиот моден водич насловен „Pastel Skies“.

Од лесни фустанчиња со цветен принт, до блузички во силни бои со интересен принт, тесни фармерки и карирани кошули, погледнете што носи новата колекција на Х&М.

x

Check Also

Нови модни парчиња од & Other Stories инспирирани од 80.те години

Популарната модна марка & Other Stories продолжува да го поддржува трендот од 80-те ...