Нови зимски, „парти“ изгледи од & Other Stories

Модната марка & Other Stories не подготвува за декемвриската сезона со елегантни изгледи.

Новите модни парчиња се совршени за дотерување во студените денови, доколку сте гостин на свадба или одите на забава организирана од работа. Колекцијата вклучува свечени фустани, плишани сакоа и сатенски костуми. Комбинирајте ги со трендовска чанта и чевли со висока потпетица.

Погледнете ги новите изгледи во продолжение.

x

Check Also

Џиџи Хадид во карирано палто од зимската колекција на MANGO

Топ моделот Џиџи Хадид е позната како фан на модната марка MANGO, па ...