Новите ангели на Викторија сикрет позираат во кампањата Incredible Bra

Популарната марка за долна облека Викторија сикрет ја лансираше новата кампања за редизајнираниот, најпродаван градник од нивните колекции Incredible Bra.

Барбара Палвин

Новите ангели на Викторија сикрет, назначени од минатиот месец, Барбара Палвин и Алексина Грем, го добија својот главен збор во фотосесијата, во која учествуваат и ангелите Стела Максвел и Лаис Рибеиро. Таканаречениот неверојатен градник овојпат доаѓа во палета на розови нијанси.

-Ова е најкомотниот градник и воедно е градик кој најдобро стои од сите што сум ги носела до сега“, вели Барбара Палвин. „Со него се чувствувате како да не носите градник. Може да го носите цел ден, секој ден и да се чувствувате неверојатно“.

Алексина Грем

Барбара Палвин

Лаис Рибеиро

Стела Максвел

x

Check Also

Деми Мур прекрасна (и гола) во фотосесијата за Харперс Базар

56-годишната глумица Деми Мур позира за насловната страница и едиторијалот на октомвриското ...