Амбер Херд

Новите бои за коса на L’Oreal ги рекламираат три актерски ѕвезди

L’Oreal Paris ја лансираше кампањата за новите бои за коса Superior Preference Hair Color.

Кортни Кокс

Џулијан Мур

Во фото и видео кампањата главни лица се глумиците Амбер Херд, Џулијан Мур и ѕвездата на „Пријатели“, Кортни Кокс, трите со различна боја на коса – руса, црвена и костенеста. Слоганот на кампањата е ‘Because I’m Worth It’, а хаштагот  #OWNINGIT

„Помина времето кога се грижев за тоа што другите луѓе мислат за мене и како ќе им се претставам. Сега, јас ја поседувам мојата руса коса и го поседувам тоа да бидам тоа што сум. Исто како и мојата коса, има многу други димензии во мојот живот кои ги среќаваат очите“, вели Амбер Херд.

Во продолжение погледнете ги трите рекламни видеа.

x

Check Also

Направете сами препарат за нега и побрзо растење на трепките

Густите и долги трепки придонесуваат за подобар изглед на окото и за ...