НОВОГОДИШЕН SF ПОДАРОК КОЈ ГО ПОСАКУВА СЕКОЈ

Овие празници подарете љубов! Завиткајте ја со најубавите желби и украсете ја со голема радост. Ви предложуваме идеи за подароци кои ги избравме додека се прошетавме низ продавнциите Сара Фешн, а се вистиснкиот избор за овие празници:

ЗА ЖЕНИ

Што подобро од долна облека? Одберте свила или тантела, а изборот на бои да биде црвена, бордо, црна, кремаво-златеста, бела.. се она кое потсеќа на празнични мигови има впечатлив изглед. Сет од килоти и градници, ноќници, боди од тантела.. изборот е ваш, а инспирирајте се од девојката, жената која сакате да ја изненадите овие денови.

ЗА МАЖИ

Кул новогодишен и тренди чорапи за мажи со стил. Девојки и жени одберете им чорапи со новогодишни мотиви, елки, подароци, снегулки, ирваси.. целта е да се весели и празнични. Доколку сакате да дополните и боксерки со слични празнични принтови тогаш ќе имате супер подарок.

ЗА СЕКОГО

Кога се размислувате што да подарите, а не го знаете точниот одговор, одберете подарок со кој сигурно ќе ги исполните очекувањата – вредносен ваучер за подарок по мерка! Омилените бендови на избраните лица се целиосниот погодок за ова, а во Сара Фешн има понуда и за мажи, жени и деца!

 

Следете ги на социјалните мрежи фејсбук, инстаграм и онлајн на http://sarafashion.mk/

https://www.facebook.com/SaraFashionOfficial/

 

 

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...