Новогодишна колекција на  & Other Stories

Подгответе се за празничната сезона со новите модни изгледи на & Other Stories. 

Никогаш немаме доволно модни парчиња за дотерување кога се во прашање празничните денови. Пред нас е декемвриската сезона полна со забави, па ајде да погледнете што ни нудат дизајнерите на & Other Stories.Празничната колекција на & Other Stories е инспирирана од стилот на 60-те години. Материјалите се сатенски, плишани и светкави, креациите се со металик додатоци или со флорален принт. Женственоста доминира. Во продолжение, погледнете дел од колекцијата. 

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...