Новогодишна колеција на H&M

Моделките Хана Фергусон и Андреа Џакону, шефот Маркус Самуелсон и неговата сопруга Маја Самуелсон се главни лица во новогодишната кампања на H&M. На фотографиите се појавуваат и фудбалерот Рахим Стерлинг со семејството, како и сестрите Џулија, Грета и Џорџија Тордини.   

H&M ја лансираше новогодишната колекција. Атмосферата е снежна и празнична. За празничната сезона модната марка нуди се што посакувате – од пријатни, слатки пижамчиња до плишани фустани и стилизирани блејзери. Колекцијата е веќе достапна во продажба во продавниците H&M и онлајн. 

x

Check Also

Неделен хороскоп (12. до 18.април): Спокојство за Раковите, стрес за Стрелците, љубов за Биковите и Рибите

Оваа недела планетата Венера ќе го напушти знакот на Овен за да ...