Новогодишна SF приказна

Овие денови ја следиме новогодишната колекција на брендот Сара Фешн. Изобилува со свила и тантела кои се совршениот спој ако сакате да се подновите овие пазници, или ако сакате да одберете одличен подарок. Ноќници во црвени и црни тонови, едноставни, со малку тантела или сензуални детали, изборот е ваш. Доколку се одлучите за долна облека може да одберете од понудата на сетови килоти и градници од тантела или од прекрасните модели на боди креации кои се со внимателно дефинирани дезени. Погледнете ја колекцијата, а изборот направете го во сите продавници на Сара Фешн во државата.

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...