Новогодишни попусти во Carter`s & OshKosh

Благодарение на „КРШ“ и во нашиот град пристигна светски познатиот бренд OshKosh кој ни носи преубава облека за бебиња, за мали деца и воопшто, облека за деца.

Новата продавница се наоѓа во Скопје Сити Мол на вториот кат – Carter`s & OshKosh. 

И уште една убава вест: Во тек се новогодишните попусти од 30 отсто на новата колекција на Carters и OshKosh B`gosh. Искористете го викендот за шопинг за најмалите и најмилите во претпразничната магична сезона.

 

 

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...