Обојте ги тмурните есенски денови со елек од Replay

Врнежливото и тмурно време често знае да влијае и на нашето расположение. Но само едно правилно избрано модно парче кое ќе го облечете на себе, може да ја промени целата есенска тмурна слика, и секако добро да ве развесели.

Replay_FW2015-16 Woman 01 re111

Овој портокалов елек од Replay е идеален за есенските денови. Ќе ве стопли, ќе ве заштити од дождот и ќе внесе многу свеж изглед во вашата дневна модна комбинација.

Побарајте го во продавницата Fashion & Friends во Skopje City Mall, I кат

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...