Од денес -20 % на костимите за капење Golden Point

Kостими за капење „Golden Point“ го задоволуваат и најпребирливиот вкус.

gp-3-620x330

Доколку се доумите каков костим за капење да одберете за ова лето, вака би ве советувале – одберете костим за капење кој не само што е фенси туку и ќе го разубави вашето тело. А такви за секоја тип на градба, лесно ќе најдете о продавниците на „Golden Point“.

Од денес, тоа задоволство ќе може да си го дозволите со пупуст од 20 отсто.

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...