ОД ДЕНЕС ЗАПОЧНУВА GARAGE SALE ВО РАМСТОР МОЛ

ОД 05 ДО 11 ФЕВРУАРИ СПРЕМЕТЕ СЕ ЗА ГОЛЕМ И НЕЗАБОРАВЕН ШОПИНГ


Дали сте спремни за голем и незаборевен шопинг? Од 05 до 11 февруари само во Рамстор Мол започнува добро познатото шопинг лудило Garage Sale. Настанот кој со нетрпение го очекувате сите, традиционално после новогодишните празници.

Од 05 до 11 февруари ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЕ НАДВОР. Сезоната на нови работи, нека започне од обнова на вашиот гардеробер и тоа по супер цени до 70% попуст.

Како и секогаш на Garage Sale покрај добриот шопинг ќе може да уживате во пријатната атмосфера што ја нуди Рамстор Мол.

Garage Sale е настан кој секој од вас со нетрпение го очекува и привлекува многу посетители, а за тоа покажуваат рекродните бројки на посетеност во Рамстор Мол. Затоа од 05 до 11 февруари, не правете ништо друго освен ШОПИНГ во Рамстор Мол.

x

Check Also

Попустот на колекцијата есен/зима во ORIGINAL MARINES се уште трае, побрзајте!

Додека пролетната колекција е веќе на полиците, на наше задоволство попустот на колекцијата ...