Одберете ги најфраерските патики во Original Marines, сега се со голем попуст!

Во очекување на новата, пролетна колекција, во Original Marines продолжуваат попустите. Посветете посебно внимание на патиките за деца кои на веќе намалената цена имаат и дополнителн попуст од 20 отсто!

 

Меѓу преслатките, модерни модели, во продажба се и машки и женски патики со светлечки ефекти.

Со оглед на тоа дека бројчињата се при крај, побрзајте да си го купите вашиот фаворит на модел по супер цена во брендираната продавница Original Marines во Скопје Сити мол, а ова е само дел од понудата:

 

 

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...